košík je prázdný

Nezávazná konzultace

Konzultace se specialistkou na image.
Délka trvání: 30 minut

  Nezávazná konzultace je perfektní volbou pro ty z vás, které máte z proměny obavy.

  Dozvíte se, jakou image Vám doporučíme, a až pak se můžete (ale také nemusíte) rozhodnout pro realizaci našeho návrhu.

   

  Vaše návštěva začne příjemným posezením na recepci studia ProBeauty. Nabídneme Vám občerstvení (kávu, čaj nebo chlazený nápoj) a Vy budete moci v klidu pozorovat, jak to u nás vlastně vypadá. Všimnete si určitě přátelské a pohodové atmosféry:)

  Potom se Vás ujme vizážistka - specialistka na image, která Vás zavede do maskérny, kde Vám vysvětlí, jak vlastně proměna vizáže probíhá. 

  Probereme Váš stávající styl líčení, oblékání a účes.

  Dozvíte se mimo jiné, jaký máte tvar obličeje, jak působíte na první dojem, v čem je prostor na zlepšení vzhledu.

  Konzultace je zcela nezávazná a to znamená, že pokud náš návrh změny se Vám nebude líbit, nemusíte v proměně pokračovat.
  Pokud se přece jenom pro novou image rozhodnete, domluvíme se na konkrétním termínu. Dle programu, který zvolíte, čekací lhůta je cca 10-21 dnů, takže proměna nemůže proběhnout ve stejný den jako konzultace.


  A nakonec ještě bonus... V případě, že se rozhodnete pro proměnu vizáže, z její ceny Vám odečteme 500 Kč. Odečet se netýká proměn účesu.

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat (mobil: 773 907 710, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).