košík je prázdný

Den modelkou: focení kalendáře

Balíček zahrnuje modelaci účesu kadeřníkem, foto líčení od vizážistky a focení s profesionální fotografkou. Vytvoříme pro Vás 13 fotografií ve 4 různých podobách a následně vytiskneme kalendář A3 ve Vámi zvoleném designu.
Délka trvání: cca 5 hodin.

   

  1. Styling
  Oblečení na focení si přivezete vlastní (ideálně 3-4 varianty včetně tělového spodního prádla, bot a doplňků). Společně s vizážistkou outfity vyzkoušíte a vyberete nejvhodnější na focení.

  Pokud chcete, abychom oblečení speciálně pro Vás zapůjčili, stačí si styling doobjednat zde >>

  2. Modelace účesu
  Kadeřník navrhne a vytvoří účes, který bude vám slušet a navíc ladit se zvoleným stylingem (oblečení, líčení). Můžeme vlasy vyfoukat, navlnit nebo naopak narovnat - vše je na dohodě. Po prvním focení vlasy remodeluje vizážistka. Součásti programu není barvení, či stříhání vlasů (možno po dohodě doobjednat).

  3. Foto líčení
  Focení s blesky má svoje specifika. Oproti dennímu líčení vyžaduje např. intenzivnější barevnost, větší důraz na zmatnění pokožky či konturování obličeje. Je tedy celkově mnohem výraznější než klasické líčení pro denní světlo.
  Vizážistka vám může nabídnout líčení ve stylech glamour, retro či extravagantním. Po dohodě je možno samozřejmě zvolit i klasické nalíčení, akorát výraznější pro potřeby focení.
  Vizážistka vás nalíčí v celkem 4 stylech: natural (tzv. nahé líčení), denní (výrazné, ale stále přirozené líčení např. do práce), glamour (tekutá linka, červené rty, retro styl), extravagantní (včetně lepení umělých řas, zdobení obličeje atp.).

  4. Focení
  Fotografka se postará o to, abyste se během focení cítila přirozeně. Pomůže se vám zbavit stresu či nejistoty. Ukáže vám, v jakých pózách budete vypadat nejlépe.
  Můžeme se zaměřit na focení portrétu nebo i celé postavy - vše je o dohodě.
  Po prvním focení bude následovat remodelace vlasů, líčení a převlečení do dalších outfitů a opětovné pózování před objektivem. Fotíme celkem 4 image.

  Po focení obdržíte náhledy fotografií, abyste se mohla rozhodnout, které fotky pro vás vyretušujeme. Fotografie Vám pošleme v elektronické podobě a tištěný kalendář poštou.
  Doplatek za retušované fotky nad rámec balíčku je 200 Kč/kus.