košík je prázdný

Den Modelkou: profesionální focení s nalíčením

Balíček zahrnuje foto líčení od vizážistky a focení s profesionální fotografkou (3 retušované fotky v elektronické podobě).
Délka trvání: cca 1,5 hodiny.

   

  1. Foto líčení
  Focení s blesky má svoje specifika. Oproti dennímu líčení vyžaduje např. intenzivnější barevnost, větší důraz na zmatnění pokožky či konturování obličeje. Je tedy celkově mnohem výraznější než klasické líčení pro denní světlo.
  Vizážistka vám může nabídnout líčení ve stylech glamour, retro či extravagantním. Po dohodě je možno samozřejmě zvolit i klasické nalíčení, akorát výraznější pro potřeby focení.

  Oblečení na focení si přivezete vlastní (ideálně 3-4 varianty včetně tělového spodního prádla, bot a doplňků). Společně s vizážistkou outfity vyzkoušíte a vyberete nejvhodnější na focení.

  Pokud chcete, abychom oblečení speciálně pro Vás zapůjčili, stačí si styling stačí si styling doobjednat zde >>

   

  2. Profesionální focení
  Fotografka se postará o to, abyste se během focení cítila přirozeně. Pomůže se vám zbavit stresu či nejistoty. Ukáže vám, v jakých pózách budete vypadat nejlépe.
  Můžeme se zaměřit na focení portrétu nebo i celé postavy - vše je o dohodě.

  Po focení obdržíte náhledy fotografií, abyste se mohla rozhodnout, které fotky pro vás vyretušujeme. Fotografie Vám pošleme v elektronické podobě.
  Doplatek za retušované fotky nad rámec balíčku je 200 Kč/kus.