košík je prázdný

Image pro seznámení

Individuální konzultace zaměřená na podporu ženské krásy a seznamování s muži.
Délka trvání: 2 hodiny

  Během konzultace se budeme zaměřovat hlavně na budování zdravého sebevědomí a podporu vašich ženských rysů jak v oblékání, tak i v líčení. Doporučíme vám atraktivní image, která se osvědčí při seznamování. Na závěr vás čeká profesionální focení portrétu, který můžete použít jako svoji profilovou fotku na seznamovacích portálech a sociálních sítích.

  Konzultace je vhodná pro ženy v každém věku. Vždy máte možnost zlepšit svoji image a tím zvětšit svoji šanci nalezení vhodného partnera.

   

  mature1 

  Konzultace se specialistkou na image:


  Probereme váš stávající vzhled (účes, oblečení, líčení), verbální a nonverbální komunikaci (chůze, gestikulace, vyjadřování). Vše zhodnotíme z hlediska seznamování s muži. Díky tomu zjistíte, jak na své okolí působíte a zda nevědomě muže něčím neodrazujete.
  Doporučíme vám, které vlastnosti podporovat a na kterých zapracovat, abyste snadněji dokázala najít svého partnera, příp. odbudovat stávající vztah. Posílíme vaše ženské rysy a najdeme ty, které můžou způsobovat problémy v seznamování či konflikty ve vztahu.

   

  13838260 web

   

  Líčení a focení:

  Prozradíme vám, jak se nalíčit a učesat, abyste muže okouzlila a připoutala jejich pozornost.

  Vše v přirozeném stylu, který bude vyjadřovat (nikoliv potlačovat) vaši osobnost.

  Po nalíčení vás převlékneme do oblečení, které bude vhodné na první rande nebo jinou příležitost, kde se budete moci seznámit s mužem svých snů.

  (Zajišťujeme oblečení na portrétní foto ve velikosti 36-44.)

   

  Na závěr vás vyfotíme a fotografii (portrét) budete moci použít jako svoji novou profilovou fotku.